O nás

Obrazy na zakázku pro Vás vyrábíme již od roku 1994. Trh je nyní zaplaven foto obrazy a lacinými obrázky z Číny nejasné kvality ani původu. Základem každého obrazu v minulosti však byla olejomalba na plátně. A právě takové obrazy pro Vás tiskneme my na vysoce kvalitním plotteru Epson. Základem pro výrobu reprodukce od nás je tedy vždy originální malovaný obraz od předních malířů z celého světa. Jsme jediní v Čechách, kdo má takto širokou nabídku tisku malovaných obrazů. My platíme licenci  za oficielní použití autorských práv toho kterého malíře, z každého vytištěného kusu dostává autor provizi. Nebojte se, od nás nedostanete žádné nelegální kopie z Číny.
 
 

Kvalitní české plátno

Vše vyrábíme v České republice na zakázku, používáme i české kvalitní plátno. Toto plátno je nataženo na napínací rám. Všechny  rozměry rámů jsou kvůli větší pevnosti z materiálu Multiplex (desetivrstvá voděvzdorná překližka), který má lepší vlastnosti než masivní dřevo, nekroutí se ani nenatahuje vlhkost z ovzduší. Toto je nyní nejmodernější provedení obrazů, máte motivem potištěné i boky obrazy, obraz již stačí jen zavěsit na zeď. Plátno je sice omyvatelné, ale pro čištění doporučujeme raději jen suchý  hadřík.
 
 

garance kvality

Epson dává garanci barevné stálosti 3 roky, jedná se samozřejmě o použití uvnitř místnosti, na obraz by nemělo přímo svítit slunce. Vyberte si z naší široké databáze motivů nebo pošlete svoji fotku, ze které Vám obraz také rádi vyrobíme.
 
 

tisk na míru

Pro nestandardní rozměry obrazů nás prosím kontaktujte emailem, kalkulaci Vám provedeme obratem. Těšíme se na spolupráci s Vámi, ať už máte obraz domů, do kanceláře,  restaurace či hotelu.